DARMOWA WYSYŁKA
dotyczy zamówienia pow. 300 PLN
30 DNI NA ZWROT
50 ZŁ NA PIERWSZE ZAKUPY
kod rabatowy: wiosna17
(dotyczy zamówienia pow. 300 PLN)
ZNAJDŹ NAS:
Faktury i paragony

Jesteśmy zarejestrowaną firmą, do każdego zakupu wystawiamy paragon fiskalny lub fakturę VAT. Każda przesyłka posiada załączony paragon fiskalny. Potrzebę wystawienia faktury VAT prosimy zgłaszać przy składaniu zamówienia. Faktury wystawiamy w formie elektronicznej i wysyłamy go na dres e-mail podany przez Klienta przy rejestracji w naszym sklepie internetowym. Rejestracja użytkownika jest niezbędna dla uzyskania faktur VAT.

Paragon jest jednym z dowodów zakupów dokonanych w naszym sklepie. Jednak do złożenia reklamacji na zakupy dokonane w sklepie internetowym podstawą rozpatrzenia może być inny dowód transakcji, np. wyciąg z konta bądź potwierdzenie płatności kartą.

Kupując w sklepie internetowym Klient nie ma możliwości obejrzenia ani przymierzenia odzieży. Dlatego na ewentualny zwrot Klient ma 30 dni od daty otrzymania przesyłki. Prawo do odstąpienia od umowy nie wymaga podawania przyczyny. Na zwrot pieniędzy sprzedawca ma 14 dni od daty otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy przez Klienta. Może jednak poczekać z tym do momentu otrzymania odesłanego towaru. Dokonując zwrotu Klient ponosi koszt nadania przesyłki.

Nie odbieramy przesyłek wysłanych za pobraniem.

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE @lalapik_
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl