DARMOWA WYSYŁKA
dotyczy zamówienia pow. 300 PLN
30 DNI NA ZWROT
50 ZŁ NA PIERWSZE ZAKUPY
kod rabatowy: wiosna17
(dotyczy zamówienia pow. 300 PLN)
ZNAJDŹ NAS:
Czas realizacji zamówień

Przybliżony czas realizacji: do 2 dni roboczych. Jeśli uda się Państwu dokonać zapłaty poprzez płatność PayU lub zwykły przelew - w dniu roboczym do godziny 12:00 - przesyłka zostanie nadana tego samego dnia (w przypadku przelewu liczy się moment wpłynięcia środków na nasze konto). W pozostałych przypadkach wysyłamy zamówienia kolejnego dnia.

Na czas realizacji zamówienia wpływać może również wybrany sposób dostawy. Po więcej informacji na ten temat odsyłamy Państwa do zakładki "Koszty dostawy".

Przy płatnościach w systemie PayU Klient przenoszony jest do bezpiecznej witryny, w której loguje się do swojego konta osobistego lub konta PayU. Może sprawdzić dane, a po kliknięciu zapłać transakcja jest automatycznie i ekspresowo przetwarzana. Klient otrzymuje potwierdzenie dokonania płatności, a następnie zostaje ponownie przekierowany na stronę sklepu, gdzie widzi potwierdzenie dokonanej transakcji.

Przy płatności kartą płatniczą czas realizacji zamówienia liczony jest od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji, po zaksięgowaniu płatności na koncie firmowym salonu Lala Pik, jak w pozostałych przypadkach wynosi do 2 dni roboczych.

Realizacja zamówienia następuje wyłącznie po odnotowaniu przedpłaty. Jeżeli w ciągu 2 dni roboczych od daty złożenia zamówienia nie zostało ono opłacone, transakcja zostanie uznana za nieaktualną i będzie anulowana. Maksymalny czas realizacji zamówienia wynosi do 10 dni roboczych od daty wysłania do Klienta mailowej informacji potwierdzającej otrzymanie płatności za towar. Niemniej w sklepie internetowym Lala Pik, realizujemy zamówienia jak najszybciej. W przypadku indywidualnych potrzeb i wymagań co do formy płatności lub czasu realizacji zamówienia prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Postaramy się pomóc.

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE @lalapik_
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl