DARMOWA WYSYŁKA
dotyczy zamówienia pow. 300 PLN
30 DNI NA ZWROT
50 ZŁ NA PIERWSZE ZAKUPY
kod rabatowy: wiosna17
(dotyczy zamówienia pow. 300 PLN)
ZNAJDŹ NAS:
Bezpieczeństwo

Z racji obustronnego bezpieczeństwa radzimy wybrać jako formę dostawy: przesyłkę kurierską (po wpłacie na konto lub poprzez "płatność PayU").

W trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów polecamy zwrócić uwagę na wybór hasła do panelu Klienta w naszym sklepie internetowym. Należy unikać imion, dat urodzenia czy łatwych do rozszyfrowania słów. Najbezpieczniej jest zastosować kombinację liter małych i dużych oraz cyfr. Nigdy nie należy używać tych samych loginu i hasła do kilku różnych kont użytkownika.

Przed dokonaniem zakupów w sklepie internetowym "Lala Pik" polecamy zapoznać się z zasadami zwrotu i reklamacji. Znajdziecie je Państwo w naszym regulaminie. Zgodnie z obowiązującym prawem Klient dokonujący transakcji w internecie ma prawo odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od daty jej zawarcia, bez podawania przyczyny. Przy odstąpieniu od umowy (chęć zwrotu lub wymiany towaru) należy poinformować nas o tym za pośrednictwem pisma wysłanego pocztą tradycyjną lub w formie e-mail. Informacja ta musi być wysłana w terminie do 14 dni od daty zawarcia umowy. Jednym z gwarantów ochrony praw konsumenta jest wystawienie paragonu bądź faktury VAT za sprzedany produkt. Nasi Klienci zawsze otrzymują paragon. Chęć otrzymania faktury prosimy zgłosić przed realizacją zamówienia.

Sklep internetowy "Lala Pik" kieruje się zasadą ochrony danych osobowych swoich Klientów. Nigdy nie prosimy naszych Klientów o udzielanie nam poufnych danych, takich jak PIN bądź dane logowania do konta bankowego.

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE @lalapik_
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl